Викрадено намет з Черкаського центру реінтеграції бездомних та звільнених з місць позбавлення волі

Викрадено намет з Черкаського центру реінтеграції бездомних та звільнених з місць позбавлення волі Департамент соціальної політики Черкаської міської ради повідомляє, що в ніч з 17 на 18 січня 2020 року в Черкасах зловмисники викрали намет, встановлений в центрі реінтеграції бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі за адресою: вул. Рєпіна, 12/1.

Намет було придбано за рахунок коштів міського бюджету наприкінці 2018 року. В ньому облаштовували цілодобовий пункт обігріву в період низьких температур повітря. Протягом минулої зими чимало бездомних людей знайшли тимчасовий прихисток та захист від холоду в цьому наметі. Однак знайшлись цинічні особи, які знехтували принципами моралі й привласнити майно, що належало громаді міста та слугувало захистом для нужденних.

Департамент звертається до громадян, які, можливо, були свідками злочину, або володіють будь-якою інформацією, що допоможе правоохоронцям у розшуку злочинців та викраденого майна. Просимо повідомляти про це на лінію 102.
22.01.2020 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter