Через несправність печей в області за добу сталося 4 пожежі

Через несправність печей в області за добу сталося 4 пожежі 28- 29 грудня аварійно-рятувальні підрозділи області 4 рази залучалися до гасіння пожеж, які виникли через несправність пічного опалення.
Як інформують в УМНС області, перше повідомлення надійшло з Черкаського району, де пожежу житлового будинку в селі Білозір’я ліквідувала добровільна пожежна дружина газонаповнювальної станції села Хацькі.
А в селі Добра Маньківського району пожежа виникла через залишену без нагляду піч. 61-річний чоловік пішов до крамниці, а коли повернувся то побачив клуби диму, які виходили з вікон та дверей будинку. Пожежа ще до прибуття рятувальників встигла знищити в будинку меблі та пошкодити вікна з дверима.
У Золотоноші пожежний підрозділ ліквідував загорання в житловому будинку, де мешкає мати з дочкою. Про загорання перекриття рятувальникам повідомили сусіди.
Чигиринські рятувальники ліквідували пожежу в лазні. Через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення вогонь знищив покрівлю на площі 35 кв. м., пошкодив вікна, двері та внутрішнє оздоблення на площі 8 кв.м.
29.12.2012 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter