Нетверезий черкащанин довів фельдшера "Швидкої" до гіпертонічного кризу

Як інформують в центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР, 15 січня в Черкасах медики виїхали на виклик до пацієнта з болями в області нирок.

Поки фельдшер збирав анамнез у хворого, той повідомив, що у нього тиждень тому була травма спини і його стан погіршився сьогодні після того, як він випив пива. Медпрацівник поставив попередній діагноз ”ниркова коліка” і хотів оглянути пацієнта. Чоловік почав грубити фахівцю швидкої, стверджуючи, що той у стані алкогольного сп’яніння, відмовився від огляду і тут же викликав поліцію.

По прибуттю працівників поліції фельдшер наполіг на негайному проведенні його освідування на стан алкогольного сп’яніння в Черкаському обласному наркодиспансері, щоб зняти із себе всі підозри. До того ж, він неоднарозово наголошував, що має алергію на алкоголь. Пройшовши процедуру в наркодиспансері, фельдшер отримав довідку про відсутність ознак алкогольного сп’яніння й написав заяву до поліції про наклеп.

Також унаслідок стресу в медпрацівника розвинувся гіпертонічний криз і його госпіталізували до 3-ї Черкаської міської лікарні.
16.01.2020 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter