У Вільшані на Смілянщині підрядника-халтурника суд змусив вдруге зробити реконструкцію скульптури воїна-визволителя

Смілянською місцевою прокуратурою, реалізовуючи законодавчо надані повноваження, виявлено факт неналежного виконання умов договору, укладеного між виконавчим комітетом Вільшанської селищної ради та фізичною особою-підприємцем на реконструкцію скульптури воїна-визволителя часів Другої світової війни на братській могилі в смт Вільшана Городищенського району.

Встановлено, що скульптура, яка є предметом вказаного договору, профінансованого за бюджетні кошти на понад 93 тис. грн, виготовлена виконавцем робіт з порушенням технології, передбаченої умовами договору та з матеріалів, непридатних для вуличної експлуатації, що мало наслідком її руйнування.

Факт неналежного виконання договірних зобов’язань в частині якості виконаних робіт підтверджено проведеною у кримінальному провадженні судовою мистецтвознавчою експертизою.

У зв’язку з очевидним порушенням державних інтересів щодо ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, прокурор звернувся до суду з позовною заявою про зобов’язання фізичної особи-підприємця безоплатно усунути недоліки в роботі, виконаній за кошти місцевого бюджету.

В ході судового розгляду справи за вказаним позовом, ураховуючи принципову позицію прокуратури, відповідач добровільно належним чином виконав умови договору, виготовивши та встановивши скульптуру воїна-визволителя часів Другої світової війни на братській могилі в смт Вільшана.
11.12.2019 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter