Антон Яценко косить під "пранкера"? "Тендерний геній" зателефонував журналісту, щоб розказати, чому його "не люблять баби"

Антон Яценко косить під "пранкера"? "Тендерний геній" зателефонував журналісту, щоб розказати, чому його "не люблять баби"В день кінця світу за календарем майя, депутат Верховної Ради Антон Яценко зателефонував Володимиру Гамалиці, журналісту газети "Вечірні Черкаси", редактору сайту Вечірня Умань.
- Сиджу, працюю, завершую монтаж 2 і 3 серії фільму про поїздку на Соловки - розповідає Володимир, - тут дзвінок з телефону 067-406-83-61. У трубці голос, точно Яценка. Каже: "Я читаю ваші статті і те, що ви пишете. Я займаюся психологією і можу сказати ваш психологічний портрет - ви завжди будете патологічним невдахою. Вас не будуть любити баби, у вас нічого не буде вдаватись. Ваш сайт ніхто не читає, вашу газету ніхто не любить. Ви в усьому шукаєте підвох...". Ще щось говорив, що можу писати усе що заманеться, але маю знати, хто я. У мене навіть настрій піднявся. Вислухавши Яценка, подякував йому за дзвінок, що він турбується про долю журналіста, дає настанови на "шлях істинний". Побажав йому удачі. Хотів додати, щоб був обережнішим на дорогах, поберіг наших людей. Але не встиг, пан Антон поклав слухавку... Ну що сказати, мені приємно, що представник влади, який так неоднозначно став депутатом, залишивши після себе спогади про підкупи виборців, фальсифікації в ОВК, особисто телефонує, щоб "насолити"...
Вечірня Умань
21.12.2012 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter