У Канівському районі нетверезий чоловік зі зброєю напав на бригаду "Швидкої допомоги"

За інформацією обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, на Канівську підстанцію швидкої медичної допомоги надійшов виклик «Травма голови у чоловіка». Бригада ЕМД одразу виїхала в село Ліпляве, що на Канівщині.

Приїхавши на місце події, медики з’ясували, що травму отримав 22-річний чоловік під час сварки з рідним братом. Зі слів молодшого, старший брат вдарив його по голові невідомим предметом. Фельдшер надав допомогу пацієнтові, у якого виявив розсічену рану потиличної ділянки голови.

В цей час медику подзвонив диспетчер і повідомив, що, зі слів водія, біля автомобіля «швидкої» лунають постріли. Вибігши на вулицю, фельдшер зрозумів, що біля автівки дійсно стріляв з невідомої зброї старший брат потерпілого. Також, зі слів водія, чоловік кричав і погрожував дістати бойову гранату. Бригада викликала поліцію.

В зв’язку з тим, що допомогу потерпілому працівики ЕМД вже надали і на місці події була реальна загроза їхньому життю та здоров’ю, бригада до приїзду мала на меті виїхати в безпечне місце. Але рухаючись на виїзд від будинку, автівка наштовхнулась на перешкоду – дорога була перекрита хмизом і дровами. Відтак, бригада не могла проїхати.

По приїзду поліції, наші фахівці розповіли співробітникам МВС про те, що сталось. На вимогу працівників правоохоронних органів, підозрюваний в нападі на бригаду виніс свою рушницю, яка виявилась пневматичною. Зброю вилучили працівники поліції.
07.11.2019 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter