Скажений собака покусав чотирьох людей у Смілянському районі

Скажений собака покусав чотирьох людей у Смілянському районі За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби Черкаської області, 28 жовтня до Ротмистрівської дільничної лікарні ветеринарної медицини Смілянської районної державної лікарні ветеринарної медицини звернувся житель села Ковалиха. Громадянин повідомив, що поряд з його домоволодінням знаходиться труп безпритульного собаки, який напередодні покусав чотирьох людей.

Труп тварини доставили в Смілянське відділення Черкаської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби України для вірусологічного дослідження на сказ. Там було встановлено, що чотирилапий справді був хворий.

Постраждалим людям надається антирабічна допомога.

Відбулося термінове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Смілянській РДА, на якій прийнято рішення оголосити неблагополучними по сказу тварин село Ковалиха та Ротмистрівську сільську раду з сільськогосподарськими та мисливськими угіддями. Також затверджено відповідний комплексний план щодо локалізації та ліквідації вогнища сказу серед тварин на згаданій території.
30.10.2019 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter