Бондаренко впав з велосипеда, знімаючи на ходу краєвиди парку "Сосновий Бір"

Мер Черкас Анатолій Бондаренко упав із власного ровера, коли прогулювався парком "Сосновий Бір" та розповідав про свої успіхи. Відповідне відео з’явилося у соцмережі. Про це інформує ТРК "Вікка".

Так, Анатолій Васильович під час прогулянки на двоколісному вирішив похизуватися своїми успіхами та показати усю красу "Соснового Бору".

"Зараз проведемо невеличкий екскурс. Правда, порушуючи трішки правила дорожнього руху, одною рукою ви бачите, що я знімаю, а іншою рулюю, але це виключно тільки тут, у парку", − підкреслив Анатолій Бондаренко.

Далі очільник міста розповідав про "осінню красу" парку, людей, які там прогулюються і милуються "природньою красою". Не забув і про алею, яку було створено у 2016 році, новий фонтан. Окрім цього Анатолій Бондаренко не оминув і літній кінотеатр, до якого "все ніяк не доходять руки".

"Є чудовий проект, однак не вистачає коштів. Але я впевнений, що все таки ми його зробив", − падаючи з велосипеду, констатував мер Черкас.

Своє падіння Анатолій Васильович назвав "легенькою зупиночкою" та продовжив екскурсію вже до оновленого фонтану та кіосків, що стоять неподалік.
07.10.2019 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter