Зранку в Золотоноші агресивний єнот напав на двох дітей

Як інформує zoloto.city, зранку, 25 вересня, у Золотоноші, на перехресті вулиць Благовіщенська – Богунського, єнот напав на хлопчика і дівчинку. Про це Золотоноша.City розповів мешканець міста Ярослав, який став мимовільним свідком цього інциденту.

Близько 7.05 у районі «крученого» чоловік йшов на зупинку громадського транспорту, щоб дістатися до роботи. Попереду вдалині побачив двох дітей, які теж прямували до автобуса. Біля трансформаторної будки є провулок, що спускається вниз до болота. Раптом діти почали дивно поводитися. За словами співрозмовника, було досить далеченько, тому не міг зрозуміти, що відбувається. Мабуть, граються з кошеням – подумалося. Та коли підійшов ближче, побачив єнота, який агресивно кидався спочатку на дівчинку, а потім і на хлопчика. Аж тут підбігла стороння жінка і за допомогою пляшки та сумки зуміла відбити ворожу атаку тварини.

Єнот відбіг на деяку відстань від дітей і став спостерігати за людьми, а потім побіг вниз до болота

Нам вдалося поспілкуватися з мамою Алінки та Саші, яка відразу заспокоїла: «На щастя, все обійшлося. Тварина дітей не покусала, лише пошарпала за штани». У санаторній школі-інтернаті, де навчаються її син та донька, їх ретельно оглянув медик і не виявив слідів укусу. Як розповіла Жанна, у той час, коли діти переходили дорогу з Богунського на Благовіщенську, з недобудови вискочив єнот, почав гарчати, нападати на доньку. Молодший син хотів захистити сестру, відганяючи тварину, але дісталося і йому. Той виявив агресію і тягав хлопчика за штани, від чого він упав на землю і вже лежачи, продовжив боротьбу з твариною. Дякувати Богу, нагодилася жіночка, яка не побоялася вступити у двобій з агресивною твариною.

- Добре, що так все закінчилося. Але мене дуже хвилює питання: куди подівся єнот? Щоб не постраждала якась інша людина, та й моїм дітям завтра доведеться йти цією ж стежкою. Якщо він скажений, хто має про це подбати? – виявила занепокоєння мама Жанна.

З цим питанням ми звернулися до начальника Золотоніського районного управління Держпродспоживслужби Володимира Карпенка.

- Нам нічого про це невідомо. Але відловом таких тварин мають займатися комунальні служби міста, які у таких випадках часто вдаються до послуг мисливців, - прокоментував посадовець.

За словами головного спеціаліста відділу контролю за благоустроєм управління ЖКГ Олександра Городинця, вся проблема в тому, що ніхто нікому про цей випадок не повідомляв.

- Вперше про це чую від вас, - зазначив управлінець.

Буквально з пів години тому Золотоноша.City стало відомо, що, як тільки спеціалісти управління ЖКГ дізналися від нас про напад єнота на дітей, вони відразу виїхали на місце події і обстежили усю прилеглу територію. Тварину знайти не вдалося.
25.09.2019 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter