На пожежі в Черкасах небайдужі люди витягнули з палаючої квартири чоловіка, що переніс інсульт

За повідомленням обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 1 вересня в Черкасах сталася пожежа в 3-кімнатній квартирі на Хоменка.
Загорання сталося близько 6-ї ранку. У квартирі знаходився чоловік після інсульту, який не зміг викликати пожежників.

Рятувальників викликали небайдужі, які побачили чорний дим. До приїзду екстренних служб люди, що були поряд, намагались витягнути з квартири постраждалого.

Також на місце події прибули дві бригади екстреної медичної допомоги. Надворі медики надавали першу допомогу постраждалим. Зокрема, здоров'ю згаданого чоловіка нічого не загрожувало, від подальшого рекомендованого медичного нагляду в стаціонар він відмовився. Ще один потерпілий, що допомагав витягнути з пожежі чоловіка, попередньо отримав розрив зв'язок колінного суглобу. Рідні самостійно доставили його у травмпункт.

Іще одному небайдужому, який попередньо отримав отруєння продуктами горіння, надавалась допомога на місці - у автівці швидкої його оглянули та провели інгаляцію киснем. Від медикаментозної допомоги та подальшої госпіталізації у лікувальний заклад постраждалий категорично відмовився.
02.09.2019 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter