На вул. Олени Теліги в Черкасах ліквідована масштабна пожежа сміття на відкритій території

За інформацією управління ДСНС у Черкаській області, суха спекотна погода, що встановилася на території України, і, зокрема, Черкаської області, істотно ускладнила оперативну обстановку з пожежами.

Зокрема, масштабна пожежі була ліквідована безпосередньо в межах обласного центру. На відкритій території в районі вулиці Олени Теліги, горіло сміття та суха рослинність на площі у 500 кв.м. Для ліквідації пожежі, рятувальникам 3-ї державної пожежно-рятувальної частини знадобилося 20 хвилин.
На вул. Олени Теліги в Черкасах ліквідована масштабна пожежа сміття на відкритій території

У селі Худяки, Черкаського району рятувальники 1-державної пожежно-рятувальної частини за підтримки добровольців пожежної команди СТОВ «Маяк» та чергового розрахунку місцевої пожежної команди із села Леськи ліквідували пожежу сміття, яка встигла поширитися на надвірну споруду та загрожувала житловому сектору.

Ще дві пожежі на відкритій території були ліквідовані у Жашківському районі.

З вогнем в адміністративних межах села Житники та Червонокутської сільської ради упродовж кількох годин боролися рятувальники жашківського підрозділу ДСНС.

21 липня о 22:30 в місті Чигирин, вогонь на відкритій території в районі вулиці Черкаській охопив площу у 400 м.кв. Пожежу впродовж півгодини ліквідували рятувальники місцевої частини Управління ДСНС.

Чисельні пожежі сухої трави та сміття також були ліквідовані силами ДСНС у Кам’янському і Тальнівському районах, а також селищі Драбів.

Причиною всіх пожеж стало необережне поводження з вогнем.
22.07.2019 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter