За минулу добу в Черкаській області на воді загинуло двоє людей. Одну дівчину вдалося врятувати

Як інформує управління ДСНС у Черкаській області, впродовж доби 17 червня на водних об’єктах області виникло три пригоди, внаслідок яких двоє людей загинули, одну жінку вдалось врятувати.

Дві події сталися у селі Руська Поляна Черкаського району на місцевому ставі.

О 14:45 до оперативно-координаційного центру Управління надійшла інформація про те, що жителі села знайшли та підняли на берег тіло чоловіка. Загиблим виявився 38-річний місцевий житель, який потонув під час купання.

Вже увечері на тому ж місці, під час купання почала тонути місцева жителька. Люди, які відпочивали поряд, помітили як жінка зникла під водою. Пірнаючи на глибину, чоловіки зуміли її знайти та підняти на поверхню. Вже на березі їй була надана невідкладна медична допомога та проведено комплекс реанімаційних заходів. Згодом, коли жінка почала дихати каретою швидкої медичної допомоги врятовану було терміново доставлено до реанімаційного відділення 3-ї міської лікарні. Проте, згодом 63-річна жінка померла.

Ще один випадок на воді стався у селі Берестівець, Уманського району.

Як стало відомо, через необережність на воді почала тонути 16-річна дівчина, яка приїхала до ставу із села Родниківка. Небезпеку помітили місцеві жителі, які змогли врятувати дівчину та доставити її до берега. Молоду дівчину о 20:25 було доставлено до реанімаційного відділення Уманської центральної лікарні.
18.06.2019 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter