У Черкасах та Корсунь-Шевченківському виявлено два "Ланоси", які перебували в розшуку

У Черкасах та Корсунь-Шевченківському виявлено два "Ланоси", які перебували в розшуку Чергові випадки затримання транспортних засобів, які перебували в розшуку, виявили працівники ТСЦ та фахівці експертної служби МВС Черкаської області. Цього разу в територіальних сервісних центрах МВС №7141 міста Черкаси та №7144 міста Корсунь-Шевченківський.

Так, 10 травня до сервісного центру МВС обласного центру звернулася жителька Драбівського району для перереєстрації, в звязку з заміною двигуна, свого транспортного засобу марки DAEWOO LANOS. В ході перевірки наданих документів та ідентифікаційних номерів автівки, фахівцями ТСЦ було встановлено, що двигун «ланоса» значиться в розшуку.

Подібна неприємність чекала і на власницю ще одного «ланоса», тепер уже жительку Корсунь-Шевченківського району.

11 травня, 40-річна автовласниця звернулася до ТСЦ міста Кор-сунь-Шевченківський, щоб зареєструвати легковик DAEWOO LANOS, 2006 року випуску, який вона нещодавно купила. Однак, в процесі перевірки документів та самого автомобіля працівники сервісного центру та експерти Черкаського НДЕКЦ МВС встано-вили, що автівка також перебуває в розшуку згідно міжнародної бази «Інтерпол».
14.05.2019 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter