У Черкасах через коротке замикання проводки горів гуртожиток на Толстого. 24 людей врятовано

За інформацією управління ДСНС у Черкаській області, 26 квітня о 14:02 до оперативно-координаційного центру Управління надійшло повідомлення про пожежу у 5-поверховому гуртожитку на вулиці Толстого.
У Черкасах через коротке замикання проводки горів гуртожиток на Толстого. 24 людей врятовано

Після отримання повідомлення до місця виклику за підвищеним номером були спрямовані 3-ри розрахунки та пожежно-рятувальна техніка з 1-ої державної пожежно-рятувальної частини.

На час прибуття рятувальників, увесь перший поверх був вщент задимлений, що створило загрозу для безпечної евакуації мешканців з вище розташованих поверхів будинку .

Загалом із задимленої зони на свіже повітря, рятувальники сходовими маршами вивели 24-х мешканців будинку

Водночас частину людей довелось рятувати за допомогою спецтехніки та додаткового обладнання. Зокрема з квартири на 5-му поверсі по автодрабині було врятовано матір та двох дітей, які через сильне задимлення не могли самостійно евакуюватися по сходовій клітині.

Щоб врятувати із квартири на 1-му поверсі дитину та дорослу людину, співробітникам ДСНС довелося розрізати металеві грати на вікнах.

О 14:18 пожежа була локалізована, а ще через за сім хвилин повністю ліквідована.

Причиною загорання стало коротке замикання електромережі.

Завдяки оперативним та професійним діям рятувальників, вдалось уникнути жертв та запобігти поширенню вогню на інші квартири будинку.
29.04.2019 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter