В Умані двоє міліціонерів витягли з Осташівського ставу літню жінку

Як інформують у СЗГ УМВС області, пізно ввечері до Уманського міськвідділу міліції надійшло повідомлення, що в районі вулиці Набережної чути крики людини, яка просить про допомогу. Терміново на місце події черговим була направлена слідчо-оперативна група.
Обстежуючи територію, оперативні працівники лейтенант міліції Костянтин Рябошапко та Серій Гром почули крики і зрозуміли, що людина знаходиться в районі ставу Осташівка.
В Умані двоє міліціонерів витягли з Осташівського ставу літню жінку

Правоохоронці побігли на допомогу і побачили жінку, яка знаходилась у воді неподалік від берега – вона хаотично рухалась, намагаючись вибратись із води. Не гаючи часу, працівники міліції кинулися рятувати потопаючу та витягнули жінку на берег. Жінка тремтіла від холоду, вона час від часу втрачала свідомість. Працівники міліції надали їй першу медичну допомогу, верхній одяг жінки був мокрим, хлопці віддали їй свої бушлати та викликали швидку допомогу.
Потерпілу було доставлено в реанімаційне відділення Уманської міської лікарні. Як було з’ясовано, ця літня жінка хворіє і в той вечір відчувала себе досить недобре, вона не пам’ятає, як вийшла з хати, що з нею сталось і чому вона потрапила у воду. Жінці пощастило, що працівники міліції знаходилися поряд, швидко знайшли її та зробили все необхідне, щоб врятувати життя.
В Умані двоє міліціонерів витягли з Осташівського ставу літню жінку
Костянтин Рябошапко та Сергій Гром у 2012 році закінчили вищі навчальні заклади системи МВС. На посаді оперуповноваженого сектору карного розшуку Сергій працює півроку, а Костянтин – лише три місяці.
03.12.2012 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:42 03.12.2012 serg:
Хлопці - молодці. Що тут ще додати, рідко у наш час зустрінеш таку відвагу і відданість справі. Що там мовчить начальство - хіба не варто відзначити таких працівників?