У Золотоніському районі замість правопорушника на суспільно корисних роботах відпрацьовували...його батьки

У Золотоніському районі замість правопорушника на суспільно корисних роботах відпрацьовували...його батьки Золотоніською місцевою прокуратурою проведено перевірку додержання вимог чинного законодавства про адміністративні правопорушення.

Так, до однієї із сільських рад Золотоніського району в січні 2019 року для виконання адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт строком 120 годин направлений правопорушник.

Згідно розпорядження сільського голови правопорушника залучено до відпрацювання суспільно корисних робіт відповідно до графіку виходу на роботу та визначено об’єкти і види робіт.

Також, відповідно до вказаного розпорядження за правопорушником закріплено відповідальних осіб – завідувача сільським клубом, завідувача господарством дитячого садка та директора будинку культури.

Проте контроль за виконанням суспільно корисних робіт відповідальною особою - завідувачем сільським клубом - не здійснюється.

Більш того, на момент перевірки правопорушник на об’єкті відпрацювання був відсутній, а суспільно корисні роботи за нього виконували батьки останнього.
05.03.2019 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter