Черкаські рятувальники провели навчання на Дніпровській кризі (відео)

У 2018 році в Черкаській області на водних об’єктах загинуло 56 людей, з яких 6 дітей, врятовано 27 громадян серед яких 4 діти.

Як інформують в управлінні ДСНс у Черкаській області, для того, щоб бути готовими надати допомогу людині, яка провалилася під кригу, а також з метою відпрацювання спільних дій кількох служб, на річці Дніпро, в районі розважального комплексу «Робінзон» були проведені спеціальні тренування.

До спільного заходу, який передбачав чотири основні етапи, були запрошені пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС, рятувальники Черкаської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби, співробітники Головного управління Національної поліції в Черкаській області та фахівці обласного управління Державної агенції рибного господарства.

Під час навчань було розглянуто кілька найбільш поширених ситуацій, які можуть виникнути за участі людей на вкритих кригою водоймах.

Застосувавши техніку та спорядження, учасники тренувань відпрацювали питання обміну інформацією, загальної взаємодії під час пошуку потерпілих а також проведення їхньої евакуації. Окремо, використовуючи обладнання та спеціальний одяг фахівці різних служб відпрацювали кілька найбільш поширених способів порятунку людини, що провалилася під кригу.
08.02.2019 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter