У Канівському районі чоловік перелякав сільраду, принісши в приміщення боєприпаси, знайдені на території власного домоволодіння

У Канівському районі чоловік перелякав сільраду, принісши в приміщення боєприпаси, знайдені на території власного домоволодіння Мешканець села Ліпляве знайшов у своєму домоволодінні боєприпаси часів Другої світової війни та прийшов із своєю знахідкою у виконком сільської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Ліплявської громади.

9 січня 2019 року до виконкому сільської ради із заявою звернувся житель села Ліпляве Ашот Мікаелян, який повідомив, що в своєму домоволодінні виявив боєприпаси часів Другої світової війни. При цьому всі виявлені боєприпаси, а саме: міну від міномета, ручні гранати та інші заявник приніс із собою в поліетиленовому пакеті прямо до приміщення виконкому.

Працівниками виконкому боєприпаси були видалені з приміщення на безпечну відстань, після чого про подію були повідомлені оперативні служби ліній «101» та «102». В короткий термін до сільської ради прибули представники відділення поліції та представники відділу надзвичайних ситуацій.

Після огляду боєприпасів офіцерами поліції та відділу надзвичайних ситуацій, з Головного управління Національної поліції в Черкаській області прибули спеціалісти-вибухотехніки, які вилучили боєприпаси для їх подальшої утилізації.
15.01.2019 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter