У Жашкові врятували дятла, який заплутався в електричних проводах

У Жашкові врятували дятла, який заплутався в електричних проводах Про порятунок дятла рятувальниками написав на ФБ речник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Костянтин Проценко.

Кого тільки не доводилось звільняти із халепи рятувальникам, - пише К. Проценко. - Їжаки та мавпи, вужі і соколи, корови, коні, свині, не рахуючи котів та собак. І ось нове поповнення. Сьогодні, у Жашкові було звільнено дятла.

Птаха, який регулярно підхарчовувався на старому електричному стовпі перед райвідділком поліції, знали усі поліцейські. Його працьовитий та сумлінний підхід до довбання, який часто співпадав із приходом персоналу на роботу, або змінами, не міг залишитися поза уваги поліцейських.

Аж ось настав момент, коли дятел із мисливця перетворився на дичину. Під час пошуку у старому дерев‘яному стовпі хробаків, птах несподівано заплутався у електричних проводах. Спроби звільнитися, виявилися марними і червоноголовий знесилений мисливець безсило повиснув коло стовпа.

На звернення поліцейських до місця події на вулицю Соборну прибув черговий караул Жашківської пожежно-рятувальної частини. Встановивши висувну драбину. Піднявшись на стовп, рятувальники за допомогою діелектричного інструменту звільнили птаха-невдаху.
19.09.2018 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter