У Ватутіному кіт застряг між гратами, які господарі встановили на вікні квартири

Як інформує помічник начальника управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко, Останніми днями рятувальникам довелось реагувати на кілька викликів з проханням врятувати тварин

Рятуючись від яструба, голуб влетів до повітропроводу, звідки вже не міг самостійно вибратися. Про нелегку долю птаха рятувальникам повідомив господар квартири на вулиці Тараскова у Черкасах. Чоловік часто спостерігав за маневрами малого яструба, що постійно полював на голубів в цьому районі. Помітивши як голуб зник у повітропроводі, чоловік визначив його місце перебування і звернувся по допомогу до рятувальників.

У Ватутіному господарі квартири на п‘ятому поверсі вирішили захиститися від можливих злодіїв і встановили грати.

Неузгоджені будівельні зміни стали неприємною несподіванкою для місцевого кота, який звик хоча і до обмеженого квартирою, але вільного пересування.

Не очікуючи проблем, кіт намагався шаснути крізь грати і, несподівано для себе, застрягши поміж прутами потрапив у халепу. Перепустку на свободу котові виписали вже рятувальники, яких, спостерігаючи за невдалими спробами пухнастої тваринки звільнитися, викликали сусіди.

Найчастіше проблеми із свійськими тваринами, коровами, козами, конями, бичками та свинями виникають коли ті через недогляд власників потрапляють до ям. Зазвичай, попри зусилля власників, без допомоги рятувальників не обходиться. Не став виключенням і випадок що стався у Лисянці, де до ями потрапила свиня.

Лише втручання рятувальників дозволило витягти тварину, на яку у господарів як з‘ясувалося є далекоглядні гастрономічні плани.
09.07.2018 19:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter