Власники 218 незареєстрованих кіосків у Черкасах отримали приписи про терміновий демонтаж

Власники 218 незареєстрованих кіосків у Черкасах отримали приписи про терміновий демонтаж За інформацією міськради Черкас, власникам усіх тимчасових споруд, які нині розміщені в місті незаконно, – без діючих дозвільних документів – надіслані приписи про терміновий демонтаж їх об’єктів. Загалом у Черкасах таких виявлено 218.

Впродовж останнього місяця власники самостійно прибрали 13 своїх кіосків. Хоча з існуючої кількості подібних нелегальних споруд – це лише невелика частина – визнає заступник начальника управління інспектування Черкаської міської ради Павло Забєлін. А також зазначає, у разі, якщо господарі незаконних павільйонів самостійно їх не демонтують, доведеться це зробити примусово.

На оперативному вирішенні цього питання особисто наполягає міський голова Анатолій Бондаренко. Сьогодні на засіданні виконкому Анатолій Васильович вкотре наголосив, що управління інспектування, якому надані відповідні повноваження, має діяти рішуче у цьому напрямку.

– Для громади міста потрібні конкретні результати роботи з демонтажу нелегальних тимчасових споруд. Мова йде не лише про самовільно встановлені кіоски чи торгівельні павільйони, але й про біл-борди, у яких немає дозвільних документів. Таким об’єктам ¬ не місце у нашому місті, – акцентував Анатолій Васильович.
Підтримали міського голову у цьому питанні і присутні на виконкомі його заступники Ігор Коломоєць та Юрій Ботнар, які наголосили, що від приписів та складання протоколів на несумлінних власників тимчасових споруд варто нарешті переходити до конкретних дій з очищенні міста від таких об’єктів. Оскільки всі ми живемо в правовій державі, і всі мають дотримуватись норм Закону.

У підсумку обговорення Анатолій Бондаренко доручив керівнику управління інспектування прозвітувати про зроблене у цьому напрямку на наступному засіданні виконкому.
05.06.2018 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter