У Черкасах тривають роботи з ліквідації провалля на Чигиринській, - Черкасиводоканал

Як інформують у КП "Черкасиводоканал", на вулиці Чигиринській продовжуються роботи по ліквідації аварійної ситуації, яка сталася минулого тижня на головному каналізаційному колекторі. Після ретельного обстеження ділянки виявлено, що причиною провалля ґрунту є тривалий термін експлуатації мережі, дія газової корозії та наявність ґрунтових вод.
У Черкасах тривають роботи з ліквідації провалля на Чигиринській, - Черкасиводоканал

За короткий термін працівниками КП «Черкасиводоканал» виконано значний обсяг підготовчих робіт по відведенню стоків. Змонтовано 265 метрів обвідної лінії діаметром 600мм, встановлено дві глушки та два насоси для перекачки фекальних стоків, для пониження ґрунтових вод пробурили дві свердловини.

Наразі на семиметровій глибині працівники очищають залізобетонну трубу від важких осадів (щебінь, каміння, пісок). Роблять це за допомогою гідродинамічного автомобіля МАЗ, що подає воду під тиском понад 150 атмосфер. В подальшому методом санації буде замінено зношений залізобетонний трубопровід на поліетиленовий діаметром 900 мм. Термін експлуатації нових труб виробником гарантується до ста років.

Роботи виконуються без обмеження у водопостачанні.
22.02.2018 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter