Через ожеледицю й нерозчищені тротуари в Черкасах травмувалися 783 людини

Через ожеледицю й нерозчищені тротуари в Черкасах травмувалися 783 людини Через нерозчищені дороги та тротуари постраждали вже 783 людини. Така кількість зафіксована з 18 січня і по 5 лютого. Про це кореспонденту сайту "ІнфоМІСТ" повідомив завідувач міського травматологічного пункту лікарні №3 ШМД Віталій Григор’єв.

Усього з часу "великої негоди" 18 січня до травмпункту звернулося 1028 людей, переважна більшість з яких – з вуличними травмами. Найбільше серед травмованих зафіксували людей із переломами. – У цей період ми працювали з подвійним, а то й із потрійним навантаженням. Адже наш персонал не розрахований на таку кількість людей. Середньостатистична кількість пацієнтів у рік – 25 людей за добу. Для нас дуже важливо, щоб люди не скупчувалися у палатах. У сучасній травматології важливо робити відразу операцію. Тож у відділенні "залежаних" не було. Завжди були вільні місця. Допомога надавалася адекватно та контрольовано.

Незадоволених людей, скажімо так, не було, – розповів Віталій Григор’єв. Колектив травмпункту працює цілодобово з будь-якою кількістю пацієнтів – обслуговує, проводить операції. – Коли лягаєш спати о пів на третю ночі, бо оперуєш, а прокидаєшся десь о 6 ранку – це важкувато і так кожного дня. У відділенні дівчата плачуть, розриваються, але виконують свою роботу. Ми стараємося стимулювати лікарів і персонал, знаходити сили, ресурси, – поділився завідувач.
07.02.2018 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter