Як на Черкащині долають наслідки негоди (фото, відео)

Як інформують в управлінні ДСНС у Черкаській області, на 06.00 19 січня проблемні ділянки доріг на території області відсутні.

Найскладніша ситуація склалася в Уманському районі на автодорозі М-05 Київ-Одеса біля села Ладижинка. На місці працює штаб з ліквідації наслідків негоди на чолі з головою Черкаської ОДА Ткаченком Ю.О.
Як на Черкащині долають наслідки негоди (фото, відео)

Для нормалізації дорожнього руху Службою автомобільних доріг було введено обмеження на рух великогабаритного транспорту на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка та Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя.

Визначені 3 місця для відстою вантажівок.

Організована взаємодія з Головним управлінням національної поліції для регулювання та обмеження руху великовагового автотранспорту, з службою автомобільних доріг та місцевими органами влади.

На автошляхах Уманського району у цілодобовому режимі працює 19 одиниць техніки та 29 працівників Служби автомобільних доріг. 5 од. техніки та 15 осіб особового складу від ДСНС.

У селі Мала Севастьянівка, Христинівського району Управлінням ДСНС встановлено пункт обігріву.
Як на Черкащині долають наслідки негоди (фото, відео)

Також для прискорення робіт з очищення автодоріг від снігу та ожеледі задля забезпечення безпечного проїзду автотранспорту, організації нормальної пропускної спроможності доріг загальнодержавного значення і усунення заторів додатково залучено важку інженерно-дорожну техніку з обласних управлінь ДСНС України Кіровоградської та Вінницької областей яка працює на дорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка коло сіл Оксанино, Уманського району та Мала Севастянівка, Христинівського району.

Важка техніка, яка надійшла до Черкаської області від ГУ ДСНС України в Одеській області задіяна на прочищенні дороги М-05 Київ-Одеса в районі села Ладижинка, Уманського району.

Загалом по Уманському району надано допомогу 1 тисячі 120 особам, вивільнено 286 автотранспортних засобів.

Для розчищення доріг в області залучені 165 од. техніки та 175 працівників.

Для надання допомоги під час ускладнення погодних умов підрозділи Управління залучались у 59 випадках. Упродовж доби з снігових заметів було вивільнено 85 легкових автомобілів, 262 вантажних автомобілів, 47 автобусів з пасажирами, 9 автомобілів швидкої медичної допомоги, 5 автомобілів інших служб (загальна кількість 412 одиниць). В одному випадку було здійснено підвіз продуктів харчування до школи-інтернату. До лікувальних закладів було доставлено 8 особи.

Всього за добу надано допомогу 1 тисячі 318 особам.

На території області функціонують 134 пункти обігріву.
19.01.2018 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter