Працівники "Черкасиобленерго" працюють над усуненням наслідків знеструмлення насосоної станції під Черкасами

Працівники "Черкасиобленерго" працюють над усуненням наслідків знеструмлення насосоної станції під Черкасами В Черкаській області за останню добу випало до 40-ка сантиметрів мокрого снігу. Крони дерев та сосни висотою до 30-ти метрів не витримали снігового навантаження та почали падати на лінії електромереж. Унаслідок цього було знеструмлено трансформаторну підстанцію напругою 110/35/6 кВ «Сокирно» та відключено дві ПЛ 35 кВ, одна з яких була резервною.

Це призвело до зупинки роботи насосної станції КП «Черкасиводоканал».

Нині працівники ПАТ «Черкасиобленерго» працюють над усуненням наслідків знеструмлення насосної станції та відновлення напруги ПЛ 35 кВ. Для цього задіяли 6 бригад та 6 одиниць техніки, працює більше 20-ти осіб. Чимало часу енергетики витратили на виявлення пошкоджень ПЛ 110 кВ. Роботи ускладнюють падіння дерев та снігові замети. Оскільки лінія проходить через ліс і дістатися до місця пошкодження надзвичайно складно. Перша спроба якнайшвидше ліквідувати аварію сьогодні близько 13:30 була невдалою.

- Наразі енергетики продовжують роботи, - говорить технічний директор ПАТ «Черкасиобленерго» Володимир Заврін. - Усунути пошкодження та подати напругу до трансформаторної підстанції «Сокирно» планують до кінця дня.

Для цього енергетики обіцяють докласти максимум зусиль.
18.01.2018 19:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter