На мосту через Дніпро в Черкасах стався пролом перекриття проїзної частини

На мосту через Дніпро біля Черкас на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань 10 грудня близько 20.30 в результаті руху перевантаженої вантажівки MAN з причепом, стався пролом плити перекриття проїзної частини мосту. Про це інформує прес-служба САД у Черкаській області.


На мосту через Дніпро в Черкасах стався пролом перекриття проїзної частини

Як повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Геннадій Андреєв, 10 грудня близько 20.30 на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км23+400 на мосту через річку Дніпро, водій вантажівки MAN-F200 з причепом KRONE AZW 18, державний номер ВА5810ВС, який перевозив вантаж зерна кукурудзи з Київської області до міста Миколаїв, допустив руйнування плити перекриття мосту через перевищення допустимих вагових параметрів автопоїзду. Загальна вага вантажного автомобіля, автопричепа та вантажу кукурудзи склала понад 50 тонн.

Під час проїзду мостом під перевантаженим автопоїздом зруйнувалася плита перекриття мосту, внаслідок чого переднє праве колесо автопричепа повністю провалилося в утворений пролом.

У Службі автомобільних доріг у Черкаській області зазначають, що пролом утворився внаслідок грубого порушення водієм цього автопоїзду Правил дорожнього руху щодо перевищення допустимих вагових параметрів перевезення вантажів вагою понад 40 тонн. На даному мосту введено обмеження по вазі транспортних засобів 40 тонн, про що водіїв заздалегідь попереджають дорожні знаки перед в’їздом на міст.

Дозвіл на перевезення даного вантажу через міст через Дніпро Службою автомобільних доріг у Черкаській області не надавався.

Станом на 11 годину 11 грудня силами фахівців філії «Золотоніська ДЕД» ДП «Черкаський облавтодор» пролом ліквідовано, рух автотранспорту на мосту через Дніпро повністю відновлено. На період проведення ремонтних робіт на мосту, рух автотранспорту не припинявся і здійснювався у реверсному режимі під контролем співробітників Національної поліції України.
12.12.2016 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter