У Каневі учасників "острівної дискотеки" масово евакуювали на берег

У Каневі учасників "острівної дискотеки" масово евакуювали на берег 29 липня о 4.10 на пульт зв’язку Канівської державної пожежно-рятувальної частини територіального управління МНС у області по лінії «101» надійшло повідомлення, про те, що на острові річки Дніпро в межах міста Канева, просять про допомогу понад 100 осіб, які самостійно не можуть потрапити на берег.
Як інформують у СЗГ УМВС області, 28 липня о 23.00 на острові, який знаходиться за 150 метрів від берега, було організовано масову дискотеку, на яку човнами з міста було перевезено понад ста осіб.
З невідомих причин, організатори (особи яких встановлюються) доставку відпочиваючих у зворотному напрямку на берег не організували.
Вже о 3-й годині ночі серед молоді почалася паніка, внаслідок якої, кілька людей намагалися потрапити на берег вплав.
З метою недопущення травматизму та загибелі людей, психологи управління за допомогою гучномовця провели з відпочиваючими застережну інформативно-роз’яснювальну бесіду. Завдяки прийнятим заходам вдалось утримати людей від необдуманих вчинків і умовити зачекати на допомогу.
Починаючи із 4-ї години ранку, службою цивільного захисту в Канівському районі, спільно із рибалками на 3 човнах КП «Канівська човнова станція», було організовано евакуацію людей на берег міста. Усього на берег було перевезено 65 осіб.
Загиблих та травмованих у наслідок події не було.
За останньою інформацію, співробітниками слідчо-оперативної групи Канівського МВ УМВС організатора дискотеки затримано, він дає пояснення.
30.07.2012 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter