В Уманському районі через витівки черкаського Держгеокадастру жителі села Ягубець перекрили трасу "Умань-Вінниця"

В Уманському районі через витівки черкаського Держгеокадастру жителі села Ягубець перекрили трасу "Умань-Вінниця" Сьогодні в селі Ягубець Уманського району 388 пайовиків не можуть отримати власну землю. Місцеві жителі вже обстукали всі пороги геокадастру, але безрезультатно. Єдиним виходом для селян стало перекриття траси Умань-Вінниця. Про це інформує Вечірня Умань.

Сьогодні, з Умані на Вінницю не дістатись. Як заявляють місцеві жителі, - так буде доти, поки їм не дадуть приватизувати землю підприємства «Ягубець».
«Спочатку питання приватизації ми підіймали мирним шляхом, але на сьогодні нам увірвався терпець. Усі сусідні села вже давно розприватизовані, і можуть користуватись землею. Якщо ж для нас єдиний спосіб отримати свою землю – це вийти на страйк, я готова перекривати трасу цілий день,» - коментує місцева жителька Лариса.

Страйкують активісти цивілізовано, пропускаючи автомобілі з маленькими дітьми, швидкі та рейсові автобуси. Але, як стверджує Костянтин Сидорук голова, правління колгоспним підприємством «Ягубець»: «Це тільки попереджувальний страйк, адже люди вже втомились бути заручниками бездіяльності геокадастру. Перекриваючи трасу, ми хочемо достукатись до місцевих органів влади. Якщо ж вони нас не почують, доведеться перейти до радикальніших дій.»
08.06.2016 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter