У ніч проти неділі з острову навпроти яхт-клубу евакуювали 10 людей

У ніч проти неділі з острову навпроти яхт-клубу евакуювали 10 людей21 липня близько 22 години, коли над Черкасами вирувала гроза до оперативно-координаційного центру територіального управління МНС зателефонував молодик, який повідомивши, що на острові навпроти яхт-клубу від негоди потерпає група молоді та попросив доправити їх до берега.
За інформацією УМНС області, на місце події попри сильний шторм виїхали рятувальники Черкаської обласної комунальної служби, які 22 липня на малому рятувальному катері «Чібіс» на початку першої години ночі перевезли молодь на власну базу, де їх обігріли та дали можливість висушити особисті речі.
Як стало відомо, група молодих людей з 10 осіб, віком від 19 до 23 років, серед яких було чотири дівчини, попри штормове попередження та нестабільні погодні умови, вирішили відпочити кілька днів на острові до якого вдень переправилися на гумовому човні.
У той же день під час вечірньої грози обидва намети і особисті речі були повністю залиті водою. Не маючи сухих речей та можливості перечекати грозу у безпечному місці, хлопці звернулися по допомогу до рятувальників.
Зі слів врятованих, вони хоча і знали про можливу негоду, проте вважали, що вона не зашкодить їм гарно відпочити. Проте вони не зуміли правильно оцінити масштаби можливої негоди, відповідним чином до неї підготуватися та навіть правильно вибрати місце для табору.
23.07.2012 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter