Буревій у Каневі класифікували як надзвичайну ситуацію місцевого масштабу

Буревій у Каневі класифікували як надзвичайну ситуацію місцевого масштабу Канівська міська рада проінформувала про наслідки сильного буревію, який стався на вихідних у місті. За лічені хвилини вітер зі швидкістю 23-30 м/с завдав місту значної шкоди. Повалені десятки дерев, вибито скло у багатьох вікнах, пошкоджені дахи, лінії електропередач, частково був відсутній мобільний зв’язок. Відповідно до класифікатора надзвичайних ситуацій в Україні, ситуація, яка склалась на території міста, має ознаки надзвичайної ситуації місцевого масштабу.
Є нещасні випадки – недалеко від Канева в лісі одна людина загинула внаслідок падіння дерева (чоловік 28 років, турист з Києва). До лікарні звернулось 5 осіб з відкритими травмами (порізи склом, шифером), 8 – з закритими ушкодженнями (забої, синці).
Щоб запобігти уражень людей електричним струмом від обривів дротів, насамперед було прийнято рішення про відключення силових електромереж напругою 110 тисяч вольт. Це спричинило тимчасове припинення подачі електроенергії і води. Одночасно почали працювати аварійні бригади з розчистки завалів та ремонту електричних мереж у найбільш критичних місцях.
Завдяки самовідданій роботі аварійних бригад, відновлено постачання електрики та води у багатоквартирні будинки центру міста та установи, які мають критичне значення для життя міста.
Розпочалась робота з оцінки збитків, які завдав буревій місту.
На даний час найбільша увага приділяється відновленню електропостачання по вул. Героїв Дніпра, електромагістралі №8, запуску насосної станції водопостачання по вул. Федоренка та непрацюючих свердловин, усунення пошкоджень повітряних електромереж.
17.07.2012 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter