Черкаські рятувальники вийшли на дніпрову кригу, щоб вмовити повернутися додому сотні рибалок-камікадзе (відео)

З початком відлиги період безпечної зимової риболовлі закінчився. Як інформують в управлінні ДСНс у Черкаській області, з початком відлиги період безпечної зимової риболовлі закінчився.

З метою попередити небезпечні ситуації та привернути увагу до особистої безпеки під час перебування на кризі, співробітники Управління ДСНС у Черкаській області спільно із волонтерами та представниками засобів масової інформації збільшили кількість профілактичних рейдів замерзлими водоймами.

16 лютого вздовж берегової смуги Черкас рятувальники,«озброївшись» інформаційними листівками, заручившись підтримкою волонтерів і журналістів, вийшли на річку Дніпро в районі пляжу «Бочка». Враховуючи рельєф дна, це одне з найбільш популярних серед місцевих любителів зимової риболовлі місце.

Попри весняну погоду яка майже на очах «з’їдала» кригу, любителів підлідного лову, що зважилися ризикнути власним життям заради рибальської вдачі на кризі було вдосталь.

Звичайно, появі рейдових груп зраділи не усі, тож і поспілкуватись вдалось не з кожним екстремалям – занадто небезпечно було слідувати їх прикладу та простувати ненадійним крижаним покривом далеко від берега, адже з кожним кроком вкритий шаром води лід під ногами загрозливо тріщав. Під час інформаційного рейду фахівці Служби порятунку провели профілактичні бесіди з рибалками, вкотре наголосивши, що лід вже небезпечний для перебування, рятувальники розповсюдили серед любителів зимової риболовлі листівки в яких було детально викладено основні правила поведінки на льоду.
16.02.2016 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter