У суботу на на Дніпрі в районі Черкас відірвало крижину з 5 рибалками

У суботу на на Дніпрі в районі Черкас відірвало крижину з 5 рибалкамиЗа повідомленням управління ДСНС у Черкаській області, 13 лютого о 18.40 надійшло повідомлення про те, що на р. Дніпро поблизу обласного центру від крижаного масиву відірвало крижину, на якій знаходяться 5 рибалок.

На місце події на місце події прибуло відділення водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС.

Завдяки оперативним та діям фахівців водолазної групи АРЗ СП за допомогою катера на повітряній подушці «Пегас» 5 рибалок було знято з крижини та доставлено на берег.

Зі слів чоловіків, вони вже закінчували рибалити, коли під впливом сильного поривчастого вітру крижина розкололася і швидко почала дрейфувати у напрямку фарватеру. Зрозумівши всю серйозність ситуації, в якій опинилися, чоловіки за телефоном «101» звернулися по допомогу до рятувальників.

Координуючи свої дії під час телефонних розмов, а згодом і сигналів ліхтарів, які були у чоловіків, рятувальники швидко змогли знайти крижину та повернути усіх рибалок неушкодженими на берег. Врятовані медичної допомоги не потребували.

Загалом, у рятувальній операції були задіяні 7 рятувальників та дві одиниці рятувальної техніки.

Це вже другий випадок за останній тиждень коли рятувальники знімають рибалок з дрейфуючих крижин, у попередньому випадку на берег були доставлені 6 рибалок.
15.02.2016 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter