У Черкасах троє рибалок заблукали у хуртовині на Дніпрі

25 січня о 19.03 до чергової зміни оперативно-координаційного центру УДСНС по лінії «101» звернулися 3-є рибалок, які, потрапивши у хуртовину, втратили орієнтир та заблукали на кризі Дніпра. Про це інформують в управлінні ДСНС у Черкаській області.

Як стало відомо, чоловіки, захопившись риболовлею, не помітили погіршення погодних умов і своєчасно не повернулися на берег. Вже увечері, намагаючись повернутися додому, потрапивши у заметіль, чоловіки втратили орієнтир та заблукали. Через дві години, подолавши близько 5-ти кілометрів, знесилені чоловіки зрозуміли, що без допомоги рятувальної служби повернутися на берег вони не зможуть.

Отримавши повідомлення про подію, було прийнято рішення залучити до пошуків рибалок катер на повітряній подушці «Пегас». Водночас із рибалками постійно підтримувався телефонний зв’язок.

Вирахувавши напрямок вітру та проаналізувавши час перебування на кризі, та час рибалок в дорозі, фахівцям оперативно-координаційного центру вдалось визначити напрямок руху та остаточне місцезнаходження потерпілих. Після аналітичного розрахунку, чоловіків було спрямовано у напрямку берегової лінії.
Вже через 30-хвилин після отримання повідомлення, потерпілі, змогли самостійно вийти до берега.

На щастя, ніхто з рибалок не постраждав.
26.01.2016 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter