У Канівському районі через необережність працівників“Кримрембудсервісу” згоріло 3 га пшениці

У Канівському районі через необережність працівників“Кримрембудсервісу” згоріло 3 га пшениці8 липня о 15:35 у Канівському районі неподалік села Козарівка сталася пожежа на пшеничному полі. Загорання на полі, що належить АФ “Заповіт Шевченка”, виявив місцевий житель, який проїжджав польовою дорогою на власному автомобілі. Побачивши вогонь, чоловік одразу викликав рятувальників.
Як інформують в УМНС області, на місце пожежі виїхали 2 відділення канівської служби цивільного захисту, місцева пожежна команда із села Степанці та добровільна пожежна дружина АФ “Заповіт Шевченка”. Також на боротьбу із пожежею було залучено механізовану ланку у складі 4-х тракторів з плугами. Завдяки тому, що вдалось швидко оборати охоплену вогнем ділянку, о 16.45 пожежу вдалось ліквідувати і не допустити поширення вогню на усе поле, площа якого становила 180 га.
Внаслідок пожежі вогонь знищив 3,18 га пшениці на корені.
Як стало відомо, причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем працівників фірми “Кримрембудсервіс”, які за допомогою газового балону з пальником випалювали на території бригади, поруч із пшеничним полем, суху траву
09.07.2012 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter