За вихідні в Черкаській області потонуло 4 людини

Як інформують в УМНС області, 7 липня о 16. 00 у селі Степківка Уманського району під час купання в місцевому ставку почали тонути 48-річний чоловік та його 9-річна донька. Почувши крики про допомогу, невідомий чоловік, який також відпочивав на водоймі, негайно кинувся на порятунок. Допливши до дівчинки, чоловік схопив дитину та витягнув її з води на берег. Врятувавши дівчинку, він повернувся за її батьком, проте врятувати його він вже не зумів. Наступного дня тіло потопельника було піднято на поверхню водолазами Смілянської пошуково-рятувальної групи.
У селі Іскрено Шполянського району потонув 32-річний чоловік. Надзвичайна подія сталася 7 липня близько 20-ї години, коли чоловік купався у місцевому кар’єрі.
Цього ж дня близько 16-ї години у селі Ятранівка Уманського району в місцевому ставку під час купання за невідомих обставин потонула 11-річна дівчинка. Тіло дитини виявили місцеві жителі, які й підняли його на поверхню. Як стало відомо, дівчинка хворіла на ДЦП та була інвалідом дитинства.
8 липня близько 16:30 в Чигирині в річці Тясмин в районі центрального пляжу місцеві жителі виявили труп 29-річного чоловіка, який приїхав до Чигирина з Кам’янки. Тіло потопельника підняли рятувальники, які прибули до місця події.
09.07.2012 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter