Черкаси послідовно залишають без каналізаційних люків: зранку на бульварі Шевченка вкрали 8 штук

Черкаси послідовно залишають без каналізаційних люків: зранку на бульварі Шевченка вкрали 8 штук У Черкасах не припиняються масові крадіжки кришок оглядових колодязів на водопровідних та каналізаційних мережах міста. Як інформують на підприємстві, з початку 2015 року відкритих оглядових колодязів КП «Черкасиводоканал» побільшало на 54 шт., сума збитків становить близько 75 тис. грн. Та водоканалівці наголошують: під загрозою безпека жителів міста.

– Новорічні свята, сніг і крига – не перешкода зловмисникам. Розбивають лід і роблять свою «чорну справу», залишаючи для пішоходів та водіїв небезпечні пастки, – говорить головний інженер КП «Черкасиводоканал» Григорій Руденко. – Цуплять кришки з такою швидкістю, що у підприємства не вистачає ні часу, ні рук, ні коштів, щоб вчасно реагувати. За тиждень з 5 по 11 січня викрадено 32 кришки на суму понад 50 тис. грн., зокрема сьогодні вранці – одночасно 8 кришок за адресою бульв. Шевченка, 325.

Що у місті таким чином «заробляє» злочинне угруповання, у водоканалівців немає сумнівів. Адже без транспорту й допомоги один злодій би не впорався з такою кількістю кришок: вага лише однієї сягає 20 кг.

Масовий «бум» на викрадення у «Черкасиводоканалі» зафіксували на початку минулорічного грудня. Лише тоді за 20 днів тоді було викрадено понад 80 кришок. Всього за 2014-й підприємство через мисливців за металом зазнало збитків на понад півмільйона гривень. Підприємство за кожну вкрадену кришку подає відношення до слідчих органів, результати на сьогодні – затримано групу підозрюваних, тривають слідчі дії.
12.01.2015 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter