УМНС: за добу в Черкаській області знайдено 6 снарядів та 1 гранату

УМНС: за добу в Черкаській області знайдено 6 снарядів та 1 гранатуПо два вибухонебезпечних предмета виявлено в Черкасах та двох районах області. У селі Воронівка на Городищині під час проведення земляних робіт виявлено гранату Ф-1, а в селі В’язівок - артилерійський снаряд діаметром 76 мм. часів ВВВ. Аналогічна ситуація сталася в Христинівці, де на території власного домоволодіння господарем виявлено артилерійський снаряд діаметром 107 мм.
У Черкасах на території автокооперативу «Захисник» під час риття траншеї робітники наткнулися на артилерійський снаряд. Інший робітник рив траншею на вулиці Франка, поки не знайшов артилерійський снаряд діаметром 107 мм.
У с. Скотарево Шполянського району чоловік після придбання будинку наводив лад на власній території. Під час викорчовування дерева новий господар виявив 150 мм. артилерійський снаряд.
Як інформують в УМНС області, піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення проводить роботи щодо ліквідації виявлених небезпечних знахідок.
24.05.2012 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter