Черкаський водоканал заявляє, що в місті гастролюють "лже-водоканалівці"

Як інформують у КП «Черкасиводоканал», черкасців обдурюють горе-підприємці, прикриваючись ім’ям Водоканалу. Вони виконують роботи із демонтажу-монтажу водомірів, не маючи на те ліцензії, а подекуди – відповідних професійних навичок. Лише минулого тижня сталося три випадки, коли після надання ними «послуг» виникли аварійні ситуації.

– Певні приватні особи, які називали себе працівниками «Водоканалу», встановлювали лічильники води, після чого у споживачів виникали проблеми на внутрішньобудинкових мережах. Звісно, відповідальних осіб знайти не вдалося, оскільки роботи виконували не офіційно: без угоди, актів виконаних робіт тощо. – розповідає директор «Черкасиводоканалу» Сергій Овчаренко.

Як зазначає начальник енергослужби КП «Черкасиводоканал» Олександр Бичок, при неправильному встановленні лічильника можна пошкодити елементи трубопроводу (крани, фільтри, з’єднувальні частини), що призводить до протікань води, у подальшому – до пориву. Також можна зіпсувати безпосередньо водомір, вплинувши таким чином на точність його показників.
19.11.2014 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter