У Черкаській ОДА вивчають "мордобій" за землю в Чорнобаївському районі

У Черкаській ОДА вивчають "мордобій" за землю в Чорнобаївському районі Як інформують у Черкаській ОДА, голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко продовжує з’ясовувати обставини конфлікту навколо сільськогосподарського товариства у селі Лящівка Чорнобаївського району. Про це він заявив під час робочого візиту на Канівщину.

У квітні на особистому прийомі громадян до голови ОДА звернувся колектив СТОВ "Лящівка", що в однойменному селі Чорнобаївського району, з питанням захоплення землі селянами-одноосібниками. Тоді очільник області доручив створити комісію й вивчити всі подробиці цієї справи. Водночас, як повідомили у відділі роботи зі зверненнями громадян апарату ОДА, уже за тиждень знову звернулися жителі цього села й заявили зовсім інше бачення тієї ж ситуації. Вони звинуватили керівника СТОВ "Лящівка" у побитті місцевого жителя Олександра Чорнобая, водночас, жалілися на те, нібито директор товариства залякує селян і тисне на них, використовуючи адміністративний ресурс. Тоді ж керівник області доручив взятися за справу прокуратурі та обласному управлінні МВС.

– Там достатньо неоднозначна ситуація і з багатьма нюансами. Із одного боку, наявні порушення безпосередньо керівником тамтешнього товариства, водночас, є конкуруюча структура, яка хоче мати можливість обробляти ту ж землю. Ми вирішили глибше вивчити цю проблему й наразі питання щодо конфлікту ще відкрите, – заявив Юрій Ткаченко та засудив побиття одного з опонентів конфліктної ситуації. – Безперечно, в жодному разі не повинно доходити до знущань над людиною. Перед слідчими органами стоїть чітке завдання, з’ясувати виконавців та організаторів побиття. Винні у цьому мають бути покараними.
21.07.2014 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter