Прокуратура вважає, що "Черкаська Баварія" має бути демонтована

Прокуратура вважає, що "Черкаська Баварія" має бути демонтована Прокуратурою міста Черкаси виявлено порушення розміщення пивного кіоску на розі вул. Богдана Хмельницького та Гагаріна, що в районі «Митниця» міста Черкаси.

Так, прокуратурою проведено перевірку в діяльності департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради, в ході якої виявлено порушення вимог законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів» щодо своєчасності та повноти вжиття органом місцевого самоврядування заходів, направлених на ліквідацію стихійної торгівлі.

Зокрема встановлено, що торгівельний павільйон «Черкаська Баварія»не відповідає виданому департаментом архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради паспорту прив’язки на розміщення тимчасової споруди.

На усунення виявлених порушень прокуратурою міста на адресу Черкаської міської ради внесено подання з метою усунення виявлених порушень та проведення демонтажу даної незаконної торгівельної споруди.
17.07.2014 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter