Людиною, яка випала з вікна лікарні в Умані, виявився душевнохворий

Людиною, яка випала з вікна лікарні в Умані, виявився душевнохворий Як ми вже повідомляли, вчора в Умані в міській лікарні №1 житель Маньківки викинувся з п'ятого поверху. За інформацією gazetu.ua, трагедія сталася невдовзі після того, як пацієнту зашили рани на голові.

"Його привезли до нас у лікарню з порубаною головою і руками. Ми зашили рани і надали першу допомогу, - розповідає завідувач травматологічного відділення Уманської міської лікарні № 1 Володимир Козовий. - А він узяв та й викинувся із вікна. Ніхто ж не знав, що пацієнт психічнохворий. Родичі про це не сказали. Він немісцевий, тому й не знали, що за людина. У таких випадках має бути санітар-супроводжувач".

Самі ж родичі одразу після того, як чоловік порубав сам собі сокирою голову і руки, доправили хворого в місцеву психіатричну лікарню.

"Цей чоловік мав рубану рану голови. Ми дали йому направлення в обласну психіатричну лікарню в Смілу й він з родичами поїхав, куди, не знаємо, - каже головний лікар Уманської міської лікарні №2 (психіатричної лікарні) Ірина Омелянчук".

Справою займається міліція.
10.07.2014 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter