В Умані громадяни, незадоволені поширенням наркоманії, пікетували райвідділ міліції

В Умані громадяни, незадоволені поширенням наркоманії, пікетували райвідділ міліціїЗа інформацією черкаської організації ВО "Свобода», 1 липня в Умані пікетували райвідділ управління МВС України.. Метою пікетувальників було зменшення поширення наркоманії, яку часто «кришують» міліціянти.

На акцію зібралися переважно ті, хто на власному досвіді пересвідчився у «дієвості» нашої міліції. Матері, які тримали плакати: «Стоп, наркотик!», «Міліціє, відкрий очі! Ваша байдужість – смерть наших рідних, знайомих, коханих!», «Ні продажу наркотиків!», вимагали звітности від міліції про закриття місць розповсюдження наркотиків.

До людей таки вийшло двоє представників районної міліції, один з яких представився першим заступником начальника райвідділу. Міліціянт повідомив, що начальник районної міліції має право на відпочинок, тому, коли йде війна, перебуває у відпустці.

Мітингарі хотіли почути, що реально зроблено в селах Родниківка, Піківець, Краснопілка, в яких відомі місця поширення наркотиків і «кришування» їх міліцією.
02.07.2014 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter