У Черкасах вночі сталася серйозна аварія на каналізаційному колекторі на Чигиринській

У Черкасах вночі сталася серйозна аварія на каналізаційному колекторі на Чигиринській Сьогодні вночі в Черкасах стався порив на напірному каналізаційному колекторі на вул. Чигиринській. Як інформують у міській раді Черкас, про це повідомив міський голова Сергій Одарич, зауваживши, що зазначена ділянка перебуває в користуванні ПАТ «Азот».

– Це - черговий аргумент щодо необхідності повноі заміни старих мереж, – відзначив Сергій Олегович.

Разом з працівниками ПАТ «Азот» на ліквідації надзвичайної ситуації на напірному каналізаційному колекторі на Чигиринській зараз працюють ремонтні бригади КП «Черкасиводоканал», які надають допомогу в оперативному переключенні напірних колекторів, аби стічні води не потрапили в аварійну ділянку.

– Порив на напірному каналізаційному колекторі на розі вулиць Чигиринської та Першотравневої трапився близько опівночі . Відразу на місце прибули бригади ПАТ «Азот» та сповістили про надзвичайну ситуацію наші ремонтні служби, які теж оперативно виїхали на виклик. Донині на місці пориву тривають відновлювальні роботи. Ситуація досить серйозна, – наголосив директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко.

За його словами, жителі Черкас не відчули жодних незручностей у зв’язку з аварією на колекторі: ні на мить не припинялось водопостачання та водовідведення.

Зараз стічні води направлені по резервному відводу, який активізували сьогодні вночі працівники КП «Черкасиводоканал» та ПАТ «Азот».

– На сьогодні є питання щодо обмеженої пропускної здатності зазначеного резервного відводу. Наші фахівці зараз працюють над вирішенням цієї проблеми, – розповів Сергій Овчаренко.

А також зауважив, що на ліквідацію аварії щонайменше знадобиться 5-7 днів. Оскільки поки навіть важко щось сказати про масштаби пориву, де все нині замулене. Тож ремонтним бригадам знадобиться час, аби розкопати грунт та дістатись безпосередньо колектора, частину якого, ймовірно, доведеться замінювати.

– Це - напірні колектори ПАТ «Азот» і усю зазначену роботу виконуватимуть працівники хімічного гіганта. Тоді як наше підприємство надаватиме всебічну підтримку та допомогу у якнайшвидшому усуненні аварійної ситуації і повноцінному відновленні напірного каналізаційного колектору по вул. Чигиринській, – акцентував Сергій Володимирович.
02.07.2014 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter