На Черкаському "Азоті" пройшли планові навчання

На Черкаському "Азоті" пройшли планові навчання25-26 червня в ПАТ «АЗОТ» проходило спеціальне об’єктове тренування із залученням додаткових сил та засобів управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Черкаській області та медицини катастроф.

Як інформує прес-центр підприємства, тренування були проведені з метою перевірки структурних підрозділів підприємства на готовність діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

Основне тренування проходило на базі цеху з виробництва аміаку А-3. За легендою, сталася розгерметизація циліндра компресора з подальшим розливом і випаровуванням аміаку, формуванням токсичної хмари, та її виходом за межі цеху. Подальший розвиток аварійної ситуації призвів до пожежі. Оскільки аварія вийшла за межі цеху, кваліфікувалася рівнем «Б».

Керівники, технологічний персонал цеху А-3 та сусідніх цехів, всі рятувальні служби підприємства виявилися готовими до виникнення надзвичайної ситуації. У її ліквідації взяли участь 2 бригади «швидкої допомоги» медико-санітарної частини «Азоту», 13 бійців ВГРЗ, 20 пожежників пожежно-рятувальних частин 18 та 19, які задіяли 4 пожежних автомобілі. Незважаючи на те, що аварія не перейшла на рівень «В», тобто не вийшла за межі підприємства, до її ліквідації були залучені й пожежні частини міста, які надали 3 пожежних та 1 штабний автомобіль, а також карета «швидкої» медичної допомоги. Така необхідність виникла в зв’язку з тим, що «пожежа» могла набрати загрозливих масштабів, до того ж за легендою, яка відпрацьовувалася на навчаннях, під час аварійної ситуації постраждали 3 особи, кожній з яких потрібна була негайна медична допомога.

Продовженням об’єктових навчань стала пожежна тривога в корпусі 112, де знаходяться 9 підрозділів підприємства. Всі 74 особи, які перебували в цей час на робочих місцях, були евакуйовані з приміщення протягом 4 хвилин.
27.06.2014 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter