Нічний буревій у Черкасах звалив 40 дерев, які, в свою чергу, пошкодили 3 машини та автобус

Нічний буревій у Черкасах звалив 40 дерев, які, в свою чергу, пошкодили 3 машини та автобус Як інформують у Черкаській міськраді, близько сорока дерев внаслідок негоди та сильних вітрів упало цієї ночі в Черкасах. Також у понад сотні дерев відчахнулось гілля. На щастя, ніхто з людей не постраждав. А от чималого лиха негода накоїла міському та приватному майну. Обірвані лінії електрозв’язку та тролейбусні електромережі, понівечений транспорт та паркани, вибиті вікна – такі підсумки нічного буревію. Зокрема, падаючі дерева та гілля пошкодили в Черкасах три легкових авто та один автобус.

Начальник відділу екології департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Володимир Гусаченко розповів, що роботи з ліквідації наслідків негоди в місті розпочались ще відучора – з о пів на десяту вечора – і тривають донині.

– У Черкасах нині працюють п’ять бригад, які розпилюють стовбури та гілля, прибираючи дерева з автошляхів. А також – відновлюють пошкоджені електромережі тощо. На ці роботи залучено шість одиниць техніки, з яких – дві вишки. На ліквідації наслідки негоди працюють комунальні служби, а також підприємство, яке виграло тендер на виконання зазначених робіт, – повідомив Володимир Володимирович.

Зазначені роботи заплановано закінчити до кінця завтрашнього дня.
27.06.2014 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter