У Черкасах на території "Хімреактиву" виявили 60 тонн пестицидів

У Черкасах на території "Хімреактиву" виявили 60 тонн пестицидів 24 червня спеціалістами Держекоінспекції у Черкаській області в ході проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства у частині поводження з небезпечними хімічними речовинами ДП «Черкаський завод хімічних реактивів» (м. Черкаси, вул.. Чигиринська, 21) встановлено факт незаконного зберігання на території даного підприємства хімічних засобів захисту рослин (пестицидів) з відповідним маркуванням та речовини невідомого походження близько 60 тонн.

Зберігання вказаних небезпечних хімічних речовин здійснюється з порушенням вимог ст.. 52 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.. 11 Закону України «Про пестициди і агрохімікати», Державних санітарних правил ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання і застосування пестицидів у народному господарстві».

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності за ст.. 83 КУпАП притягнуто відповідальну посадову особу та видано припис на негайне усунення виявлених порушень.
25.06.2014 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter