У лівобережних районах Черкащини працівники ДАІ масово відмовляються від хабарів до 300 гривень

У лівобережних районах Черкащини працівники ДАІ масово відмовляються від хабарів до 300 гривень За інформацією УДАІ в Черкаській області, минулої п`ятниці на Черкащині було зафіксовано 3 факти дачі хабара працівникам ДАІв лівобережних районах області.

Зокрема, в Золотоноші був зупинений автомобіль «ВАЗ-2103» водій якого, 50-річний житель м. Золотоноша, за звільнення від адміністративної відповідальності за керування без свідоцтва про реєстрацію намагався дати працівникам ДАІ хабар в розмірі 300 грн., поклавши дві купюри номіналом 100 та 200 грн. між передніми сидіннями патрульного автомобіля «Тойота». На місце події викликано СОГ Золотоніського МВ УМВС, матеріали зареєстровано. За даним фактом СВ Золотоніського МВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ознаками ст. 369 ч.1 КК.

Знову ж таки в Золотоноші був зупинений автомобіль «ГАЗ-33021», водій якого, 21-річний житель м. Золотоноша, за звільнення від адміністративної відповідальності за керування без свідоцтва про реєстрацію намагався дати працівникам ДАІ хабар в розмірі 300 грн., поклавши три купюри номіналом 100 грн. між передніми сидіннями патрульного автомобіля «Фольксваген». На місце події викликано СОГ Золотоніського МВ УМВС, матеріали зареєстровано. За даним фактом СВ Золотоніського МВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ознаками ст. 369 ч.1 КК;

У Драбові був зупинений автомобіль «КАМАЗ», водій якого, 32-річний житель Драбівського району, за звільнення від адміністративної відповідальності за керування без свідоцтва про реєстрацію намагався дати працівникам ДАІ хабар в розмірі 100 грн., поклавши купюру номіналом 100 грн. між передніми сидіннями патрульного автомобіля «Шкода». На місце події викликано СОГ Драбівського РВ УМВС, матеріали зареєстровано. За даним фактом СВ Драбівського МВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ознаками ст. 369 ч.1 КК.
23.06.2014 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter