В Умані під час релігійного свята Шамот загинув 23-річний хасид

В Умані під час релігійного свята Шамот загинув 23-річний хасидЗа повідомленням управління ДСНС в Черкаській області, 4 червня в Умані під час відзначення хасидами релігійного свята «Шавот» під час ритуалу омовіння в затопленому кар’єрі отримав травми та утонув 23- річний хасид.

Увечері після святкової молитви до кар’єру, розташованому на вулиці Визволителів, який хасиди обрали місцем омовіння, зійшлось кількасот прочан. Не звертаючи уваги на те, що купання в кар’єрі через відсутність належних умов безпеки офіційно заборонено, хасиди проігнорували застережні написи і розпочали масові пірнання та омовіння.

О 18.20 один із молодих хасидів пірнув до кар’єру, де, ударившись о каміння, отримав травми різного ступеню важкості голови та тіла і, втративши свідомість, не зміг самостійно піднятись на поверхню водойми.

Ще до прибуття на місце події рятувальників співвітчизники потерпілого зуміли самостійно підняти його на поверхню водойми, доправити до берега та передати до рук лікарів швидкої медичної допомоги. Лікарям вдалось повернути чоловіка до життя та доправити до реанімаційного відділення Уманської міської лікарні.
Однак вранці 5 червня, попри зусилля лікарів, від отриманих травм чоловік помер.
05.06.2014 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter