На Золотоніському КП затримали БМВ, в багажнику якого були номери іншої машини

На Золотоніському КП затримали БМВ, в багажнику якого були номери іншої машини 18 квітня на стаціонарному посту «Золотоноша», який знаходиться на 121 км автодороги Бориспіль-Запоріжжя, відбулося спрацювання системи відеоконтролю «Рубіж» . Як інформують в УДАІ в Черкаській області, відео система зафіксувала рух автомобіля «BMW-645», який рухався з боку міста Черкаси в напрямку міста Київ, що знаходиться в розшуку.

Зупинивши автомобіль о 15 годині 45 хвилин, інспектори ДПС пояснили водієві причину зупинки та попросили надати документи для перевірки. На перший погляд, перевірка документів підозри не викликала. Та при перевірці автомобіля по автоматизованих базах ДАІ було з’ясовано, що даний транспортний засіб внесено до бази несанкціоновано. 26-річний водій по даному факту пояснень не надав.

Під час ретельного огляду автомобіля у багажнику машини було виявлено комплект державних номерних знаків, які, згідно бази «Автомобіль», належать автомобілю «RANGE ROVER» 2013 року випуску.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Золотоніського міськвідділу міліції. Наразі за даним фактом проводиться перевірка. Автомобіль доставлено до міськвідділу міліції міста Золотоноша, свідоцтво про реєстрацію даного автомобіля для перевірки на предмет підробки передано до науково-дослідного експертно – кріміналістичного центру при УМВС України в Черкаській області.
22.04.2014 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter