В Умані тренер по боксу зламав ніс та щелепу чоловіку дитячої письменниці Марини Павленко

В Умані тренер по боксу зламав ніс та щелепу чоловіку дитячої письменниці Марини Павленко Володимир Музиченко, чоловік відомої на всю Україну дитячої письменниці Марини Павленко, нині знаходиться у відділенні нейрохірургії Уманської міської лікарні. За попередніми даними, в нього зламаний ніс та розбита щелепа. Хоча ще вчора вдень він, дрібний підприємець, займався своїми звичними справами. Про подробиці інциденту повідомляє 04744.info

- Близько другої години дня я під’їхав до відділення №2 Нової пошти отримати посилку, - розповідає Володимир (хто хоч раз паркувався на стоянці поблизу того відділення, пригадайте розміри і «зручність» тієї парковки – прим. ред.). – Після того, як отримав свої пакунки, почав виїжджати з парковки. При одному з розворотів ненавмисно «підпер» чорне Ауді. Під час наступного розвороту для виїзду зі стоянки мій мікроавтобус заблокувало червоне легкове авто. Поки просив водія цього автомобіля виїхати взагалі з парковки, щоб дати і мені таку можливість, водій чорного Ауді підскочив до мене в почав кричати, чому не виїжджаю.

Коротка словесна перепалка продовжилася сильним ударом в ніс пана Володимира. Чоловіки зчепилися, та їх розтягнули очевидці події. Володимир сів в мікроавтобус і, ще не усвідомлюючи, що ніс зламаний, поїхав далі. Кривдник близько двох кілометрів їхав за ним, а коли Володимир Музиченко зупинився і вийшов з авто, той зі словами «Ми ще не закінчили» таким самим швидким рухом кулака зламав потерпілому ще й щелепу.
В Умані тренер по боксу зламав ніс та щелепу чоловіку дитячої письменниці Марини Павленко

На місце другої частини події свідки (а це відбувалося близько другої години дня прямо посеред вулиці) викликали наряд міліції.

- Так, дійсно, така подія мала місце. Справу внесено в Єдиний державний реєстр досудових розслідувань. Ведеться перевірка фактів. Особу нападника наразі встановлюють, - офіційно прокоментували цю подію в Уманському міськвідділі МВС України.

Хто кривдник – міліції наразі не відомо. Проте один з очевидців події упізнав в нападнику тренера з боксу. Оскільки їх в Умані працює відразу декілька, то друзі потерпілого просять можливих свідків події допомогти слідству встановити особу любителя помахати кулаками.
15.04.2014 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter